Vrachtwagens IVECO uit PolenVeiling, 2022 Jaar
Resultaten gevonden: 0
Er zijn geen advertenties die aan uw criteria voldoen. Probeer uw filters aan te passen.
IVECO
Polen
Veiling
2022
Gelijke aanbiedingen

Bekijk alle foto's (49)
IVECO DAILY 70C18 TARPAULIN LIFT 16 PALLETS WEBASTO CRUISE CONTROL NAVIGATION LED LIGHTS PNEUMATICS AUTOMATIC TRANSMISSION HI-MATIC TWIN WHEELS AIR CONDITIONING 180HP
Schuifzeilen vrachtwagen
2022313000 kmEuro 6180 pkNuttige last: 3305 kgTotaalgewicht: 7200 kg
Polen, ul. Wroclawska 58A, 58-309 Walbrzych
Gepubliceerd: 10d.Referentienummer 488931
31 990EUR
Prijs excl. BTW
- ≈ 37 941 USD
Contact op met de verkoper

Bekijk alle foto's (20)
Iveco Daily 3.0 160KM Rok 2022 55 tys km przebiegu AUTOLAWETA Najazd laweta
Autovrachtwagen vrachtwagen
202255000 km160 pk
Polen, HENRYKA SIENKIEWICZA 25 27-500 OPATÓW, POLAND
Gepubliceerd: 11d.Referentienummer 125
29 222EUR
- ≈ 34 658 USD
202255000 km160 pk
Contact op met de verkoper

Bekijk alle foto's (50)
IVECO EUROCARGO 120-250 NEW TARPAULIN LIFT 18 PALLETS WEBASTO CRUISE CONTROL AIR CONDITIONING LED LIGHTS PNEUMATICS AUTOMATIC TRANSMISSION HI-MATIC 250HP
Schuifzeilen vrachtwagen
202225 kmEuro 6250 pkNuttige last: 4940 kgTotaalgewicht: 11990 kg
Gepubliceerd: 12d.Referentienummer 1231
89 990EUR
Prijs excl. BTW
- ≈ 106 731 USD
Contact op met de verkoper

Bekijk alle foto's (50)
IVECO DAILY 70C18 BOX LIFT 14 PALLETS WEBASTO CRUISE CONTROL NAVIGATION LED LIGHTS TWIN WHEELS AIR CONDITIONING 180HP
Bakwagen
2022180100 kmEuro 6180 pkNuttige last: 2490 kgTotaalgewicht: 7200 kg
Gepubliceerd: 16d.Referentienummer 472522
49 990EUR
Prijs excl. BTW
- ≈ 59 290 USD
Contact op met de verkoper

Bekijk alle foto's (11)
Iveco S-WAY
Chassis vrachtwagen
202285000 km570 pk
Polen, 32-444 Głogoczów 944 (koło Krakowa)
Gepubliceerd: 1mnd. 10d.
66 000EUR
Prijs excl. BTW
- ≈ 78 278 USD
202285000 km570 pk
Contact op met de verkoper
Blijf op de hoogte: abonneer u op nieuwe advertentiesOntvang de nieuwste advertenties afgestemd op jouw voorkeuren
T1 new listing page - Vrachtwagens IVECO uit Polen