Trekker DAF XF 480 uit Kroatië, 35000 EUR kopen - ID: 10825038
Vind DAF XF 480Ga naar DAF XF 480-advertenties
Gearchiveerd advertentie

Deze advertentie is verwijderd uit onze database. U kunt "Bestelling" vorm sturen: DAF XF 480

"Gevraagd" advertentie plaatsen
Kijk wat op voorraad is
Advertentie Trekker DAF XF 480 is niet meer beschikbaar, maar we hebben vergelijkbare aanbiedingen gevonden (10)
Gelijke aanbiedingen:
DAF XF 480 - Trekker: afbeelding 1
DAF XF 480 - Trekker: afbeelding 2
DAF XF 480 - Trekker: afbeelding 3
DAF XF 480 - Trekker: afbeelding 4
DAF XF 480 - Trekker: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (42)

DAF XF 480

Trekker
2022535000 km4x2Euro 6480 pk
Hongarije, XVIII. kerület

34 400EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 39 302 USD
2022535000 km4x2Euro 6480 pk
Hongarije, XVIII. kerület
Contact op met de verkoper
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 1
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 2
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 3
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 4
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (10)

DAF XF 480 FT

Trekker
2022348135 km4x2Euro 6483 pk
Litouwen, Kaunas
Gepubliceerd: 27d.

35 900EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 41 015 USD
2022348135 km4x2Euro 6483 pk
Litouwen, Kaunas
Contact op met de verkoper
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 1
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 2
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 3
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 4
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (10)

DAF XF 480 FT

Trekker
2022348135 km4x2Euro 6483 pk
Litouwen, Kaunas
Gepubliceerd: 27d.

35 900EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 41 015 USD
2022348135 km4x2Euro 6483 pk
Litouwen, Kaunas
Contact op met de verkoper
DAF XF 106 480 - Trekker: afbeelding 1
DAF XF 106 480 - Trekker: afbeelding 2
DAF XF 106 480 - Trekker: afbeelding 3
DAF XF 106 480 - Trekker: afbeelding 4
DAF XF 106 480 - Trekker: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (30)

DAF XF 106 480

Trekker
2019331159 kmEuro 6480 pk
Polen, Bodzentyn
Gepubliceerd: 6d.

35 500EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 40 558 USD
2019331159 kmEuro 6480 pk
Polen, Bodzentyn
Contact op met de verkoper
DAF XF 106 480 - Trekker: afbeelding 1
DAF XF 106 480 - Trekker: afbeelding 2
DAF XF 106 480 - Trekker: afbeelding 3
DAF XF 106 480 - Trekker: afbeelding 4
DAF XF 106 480 - Trekker: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (24)

DAF XF 106 480

Trekker
2019247000 km480 pk
Polen, Bodzentyn
Gepubliceerd: 6d.

35 500EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 40 558 USD
2019247000 km480 pk
Polen, Bodzentyn
Contact op met de verkoper
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 1
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 2
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 3
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 4
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (10)

DAF XF 480 FT

Trekker
2022329410 km4x2Euro 6483 pk
Litouwen, Kaunas
Gepubliceerd: 27d.

36 900EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 42 158 USD
2022329410 km4x2Euro 6483 pk
Litouwen, Kaunas
Contact op met de verkoper
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 1
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 2
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 3
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 4
DAF XF 480 FT - Trekker: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (10)

DAF XF 480 FT

Trekker
2022329410 km4x2Euro 6483 pk
Litouwen, Kaunas
Gepubliceerd: 27d.

36 900EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 42 158 USD
2022329410 km4x2Euro 6483 pk
Litouwen, Kaunas
Contact op met de verkoper
DAF XF Euro6 480 Euro 6 - Trekker: afbeelding 1
DAF XF Euro6 480 Euro 6 - Trekker: afbeelding 2
DAF XF Euro6 480 Euro 6 - Trekker: afbeelding 3
DAF XF Euro6 480 Euro 6 - Trekker: afbeelding 4
DAF XF Euro6 480 Euro 6 - Trekker: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (20)

DAF XF Euro6 480 Euro 6

Trekker
2018372393 km4x2Euro 6480 pk
België, Hooglede

35 000EUR

Prijs excl. BTW

Huur
  • ≈ 39 987 USD
2018372393 km4x2Euro 6480 pk
België, Hooglede
Contact op met de verkoper
DAF XF 480 / SPACE CAB / HYDRAULIKA / ALUFELGI - Trekker: afbeelding 1
DAF XF 480 / SPACE CAB / HYDRAULIKA / ALUFELGI - Trekker: afbeelding 2
DAF XF 480 / SPACE CAB / HYDRAULIKA / ALUFELGI - Trekker: afbeelding 3
DAF XF 480 / SPACE CAB / HYDRAULIKA / ALUFELGI - Trekker: afbeelding 4
DAF XF 480 / SPACE CAB / HYDRAULIKA / ALUFELGI - Trekker: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (40)

DAF XF 480 / SPACE CAB / HYDRAULIKA / ALUFELGI

Trekker
2021417000 km4x2Euro 6480 pk
Polen, Leśna-Stara Wieś
Gepubliceerd: 4d.

35 000EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 39 987 USD
2021417000 km4x2Euro 6480 pk
Polen, Leśna-Stara Wieś
DAF XF 480 FT, EURO 6, LOWDECK, INDEPENDENT AIR CONDITIONING - Trekker: afbeelding 1
DAF XF 480 FT, EURO 6, LOWDECK, INDEPENDENT AIR CONDITIONING - Trekker: afbeelding 2
DAF XF 480 FT, EURO 6, LOWDECK, INDEPENDENT AIR CONDITIONING - Trekker: afbeelding 3
DAF XF 480 FT, EURO 6, LOWDECK, INDEPENDENT AIR CONDITIONING - Trekker: afbeelding 4
DAF XF 480 FT, EURO 6, LOWDECK, INDEPENDENT AIR CONDITIONING - Trekker: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (19)

DAF XF 480 FT, EURO 6, LOWDECK, INDEPENDENT AIR CONDITIONING

Trekker
2022343056 kmEuro 6476 pkNuttige last: 9805 kg
Tsjechië, Strančice

35 500EUR

  • ≈ 40 558 USD
2022343056 kmEuro 6476 pkNuttige last: 9805 kg
Tsjechië, Strančice
Contact op met de verkoper

DAF XF 480

Bekijk vergelijkbare
Dit item is niet op voorraad
Trekker DAF XF 480: afbeelding 1

Er zijn andere vergelijkbare advertenties

Kijk wat op voorraad is
zoom in
Trekker DAF XF 480: afbeelding 1
See what's in stock now
Zware bedrijfswagen DAF
4.65
4 recensies
VERKOCHT

35 000EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 39 987 USD

25 Maart 2026

Deze advertentie wordt ter referentie in het archief bewaard (specificaties, gebruikelijke prijs). Er staan geen verouderde advertenties op de site — alle actieve opties vindt u hieronder.

Merk

Model

Referentienummer

IMP-3586
Bouwjaar

Rit

489000 km
Datum van eerste registratie

01.03.2023
Kleur

blauw
Plaats

Kroatië, Budapest
Motor/aandrijving
emissieklasse

brandstof

diesel
cilinderinhoud

65535 cc
motorvermogen

485 pk
differentieelslot

versnellingsbak

transmissie

Automatikgetriebe
Chassis/ophanging
ophanging

luchtvering
voorasvering

asconfiguratie

aantal assen

2-as
ABS

EBS

Cabine/interieur
type cabine

slaapcabine
elektrische ruiten

slaapplaatsen

2
radio

boordcomputer

koelkast

Extra
tachograaf

Deze aanbieding is alleen ter informatie. Bevestig de details rechtstreeks bij de verkoper.

Zware bedrijfswagen DAF
4.65
4 recensies
VERKOCHT

35 000EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 39 987 USD

25 Maart 2026

Deze aanbieding is alleen ter informatie. Bevestig de details rechtstreeks bij de verkoper.

Andere series van Trekkers DAF

Door op een link op deze website te klikken, gaat u ermee akkoord en machtigt u ons om uw persoonlijke gegevens te verwerken, inclusief het gebruik van cookies en andere trackingtechnologieën. Het is geïmplementeerd om uw ervaring op deze website, andere websites en websites van externe adverteerders die met ons samenwerken te verbeteren en te personaliseren. Onze partnerbedrijven kunnen ook cookies op uw apparaat opslaan of vergelijkbare technologieën gebruiken om de persoonlijke informatie te verzamelen en te verwerken. Meer informatie over hoe we omgaan met uw persoonsgegevens.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - Laslo Truck