Tractor Ford 3000 uit Denemarken, 1986 EUR kopen - ID: 6308670
Vind FORDGa naar FORD-advertenties
Gearchiveerd advertentie

Deze advertentie is verwijderd uit onze database. U kunt "Bestelling" vorm sturen: Ford 3000

"Gevraagd" advertentie plaatsen
Kijk wat op voorraad is
Advertentie Tractor Ford 3000 is niet meer beschikbaar, maar we hebben vergelijkbare aanbiedingen gevonden (91)
Gelijke aanbiedingen:
Beste matches
Vergelijkbaar in prijs
Bij u in de buurt
Hetzelfde bouwjaar
Ford 3000 - Tractor: afbeelding 1
Ford 3000 - Tractor: afbeelding 2
Ford 3000 - Tractor: afbeelding 3
Ford 3000 - Tractor: afbeelding 4
Ford 3000 - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (20)

Ford 3000

Tractor
1970
Noorwegen, Ranemsletta

1 800EUR

  • ≈ 2 063 USD
1970
Noorwegen, Ranemsletta
Contact op met de verkoper
1972 Ford 2000 2x4 tractor repair object - Tractor: afbeelding 1
1972 Ford 2000 2x4 tractor repair object - Tractor: afbeelding 2
1972 Ford 2000 2x4 tractor repair object - Tractor: afbeelding 3
1972 Ford 2000 2x4 tractor repair object - Tractor: afbeelding 4
1972 Ford 2000 2x4 tractor repair object - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (31)

1972 Ford 2000 2x4 tractor repair object

Tractor
1972
Noorwegen, Namdalseid
Gepubliceerd: 15d.Referentienummer 10571

2 400EUR

  • ≈ 2 751 USD
1972
Noorwegen, Namdalseid
Contact op met de verkoper
Ford 3000 4x2 Tractor - Repair object - Tractor: afbeelding 1
Ford 3000 4x2 Tractor - Repair object - Tractor: afbeelding 2
Ford 3000 4x2 Tractor - Repair object - Tractor: afbeelding 3
Ford 3000 4x2 Tractor - Repair object - Tractor: afbeelding 4
Ford 3000 4x2 Tractor - Repair object - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (12)

Ford 3000 4x2 Tractor - Repair object

Tractor
1900
Noorwegen, Tynset

1 800EUR

  • ≈ 2 063 USD
1900
Noorwegen, Tynset
Contact op met de verkoper
1974 Ford 3000 2x4 tractor - Tractor: afbeelding 1
1974 Ford 3000 2x4 tractor - Tractor: afbeelding 2
1974 Ford 3000 2x4 tractor - Tractor: afbeelding 3
1974 Ford 3000 2x4 tractor - Tractor: afbeelding 4
1974 Ford 3000 2x4 tractor - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (11)

1974 Ford 3000 2x4 tractor

Tractor
1974
Noorwegen, Terrak
Gepubliceerd: 1mnd. Referentienummer 9264

2 700EUR

  • ≈ 3 095 USD
1974
Noorwegen, Terrak
Contact op met de verkoper
Ford 3000 with Haka backhoe attachment (year of manufacture uncertain) - Tractor: afbeelding 1
Ford 3000 with Haka backhoe attachment (year of manufacture uncertain) - Tractor: afbeelding 2
Ford 3000 with Haka backhoe attachment (year of manufacture uncertain) - Tractor: afbeelding 3
Ford 3000 with Haka backhoe attachment (year of manufacture uncertain) - Tractor: afbeelding 4
Ford 3000 with Haka backhoe attachment (year of manufacture uncertain) - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (25)

Ford 3000 with Haka backhoe attachment (year of manufacture uncertain)

Tractor
1900
Noorwegen, Bodø
Gepubliceerd: 11uur. Referentienummer 11030

2 800EUR

  • ≈ 3 210 USD
1900
Noorwegen, Bodø
Contact op met de verkoper
1974 Ford 3000 w/front loader - Tractor: afbeelding 1
1974 Ford 3000 w/front loader - Tractor: afbeelding 2
1974 Ford 3000 w/front loader - Tractor: afbeelding 3
1974 Ford 3000 w/front loader - Tractor: afbeelding 4
1974 Ford 3000 w/front loader - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (21)

1974 Ford 3000 w/front loader

Tractor
1974
Noorwegen, Skien
Gepubliceerd: 28d.Referentienummer 2389

1 200EUR

  • ≈ 1 375 USD
1974
Noorwegen, Skien
Contact op met de verkoper
Ford 3000 4x2 Tractor with front loader from approx. 1965 - Tractor: afbeelding 1
Ford 3000 4x2 Tractor with front loader from approx. 1965 - Tractor: afbeelding 2
Ford 3000 4x2 Tractor with front loader from approx. 1965 - Tractor: afbeelding 3
Ford 3000 4x2 Tractor with front loader from approx. 1965 - Tractor: afbeelding 4
Ford 3000 4x2 Tractor with front loader from approx. 1965 - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (25)

Ford 3000 4x2 Tractor with front loader from approx. 1965

Tractor
1965
Noorwegen, Gardvik
Gepubliceerd: 1mnd. Referentienummer 10351

3 700EUR

  • ≈ 4 241 USD
1965
Noorwegen, Gardvik
Contact op met de verkoper
Traktor Ford 3000 med lastare och redskap - Tractor: afbeelding 1

Traktor Ford 3000 med lastare och redskap

Tractor
1972
Zweden, Emmaboda
Gepubliceerd: 4d.

44EUR

Veiling
  • ≈ 50 USD
1972
Zweden, Emmaboda
Contact op met de verkoper
Ford 3000 - Tractor: afbeelding 1
Ford 3000 - Tractor: afbeelding 2
Ford 3000 - Tractor: afbeelding 3
Ford 3000 - Tractor: afbeelding 4
Ford 3000 - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (13)

Ford 3000

Tractor
Nederland, Callantsoog
Prijs op aanvraag
Nederland, Callantsoog
Contact op met de verkoper
Mc Cormick 353 - Tractor: afbeelding 1
Mc Cormick 353 - Tractor: afbeelding 2
Mc Cormick 353 - Tractor: afbeelding 3
Mc Cormick 353 - Tractor: afbeelding 4
Mc Cormick 353 - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (20)

Minitractor MC Cormick 353 Diesel 38pk 1972

Tractor
19728578 uren38 pk
België, Antwerpen
Gepubliceerd: 5d.

1 000EUR

Prijs excl. BTW

Veiling
  • ≈ 1 146 USD
19728578 uren38 pk
België, Antwerpen
Contact op met de verkoper
Massey Ferguson 133 - Tractor: afbeelding 1
Massey Ferguson 133 - Tractor: afbeelding 2
Massey Ferguson 133 - Tractor: afbeelding 3
Massey Ferguson 133 - Tractor: afbeelding 4
Massey Ferguson 133 - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (20)

Massey Ferguson 133

Tractor
1972
Noorwegen, Drevsjø
Gepubliceerd: 11d.Referentienummer 6140

3 900EUR

  • ≈ 4 471 USD
1972
Noorwegen, Drevsjø
Contact op met de verkoper
Lamborghini R804 R704 - Tractor: afbeelding 1
Lamborghini R804 R704 - Tractor: afbeelding 2
Lamborghini R804 R704 - Tractor: afbeelding 3
Lamborghini R804 R704 - Tractor: afbeelding 4
Lamborghini R804 R704 - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (16)

Lamborghini R804 R704

Tractor
19725448 uren
België, Oostrozebeke
Gepubliceerd: 2mnd. Referentienummer 5055

15 000EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 17 197 USD
19725448 uren
België, Oostrozebeke
Contact op met de verkoper
1964 (1972) Fordson Dexta 2x4 Tractor - Tractor: afbeelding 1
1964 (1972) Fordson Dexta 2x4 Tractor - Tractor: afbeelding 2
1964 (1972) Fordson Dexta 2x4 Tractor - Tractor: afbeelding 3
1964 (1972) Fordson Dexta 2x4 Tractor - Tractor: afbeelding 4
1964 (1972) Fordson Dexta 2x4 Tractor - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (24)

1964 (1972) Fordson Dexta 2x4 Tractor

Tractor
1964
Noorwegen, Hellandsjøen
Gepubliceerd: 2mnd. Referentienummer 9754

3 300EUR

  • ≈ 3 783 USD
1964
Noorwegen, Hellandsjøen
Contact op met de verkoper
Ford 8210 - Tractor: afbeelding 1
Ford 8210 - Tractor: afbeelding 2
Ford 8210 - Tractor: afbeelding 3
Ford 8210 - Tractor: afbeelding 4
Ford 8210 - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (10)

Ford 8210

Tractor
Verenigd Koninkrijk, Fivemiletown
Prijs op aanvraag
Verenigd Koninkrijk, Fivemiletown
Contact op met de verkoper
Ford 6610 - Tractor: afbeelding 1
Ford 6610 - Tractor: afbeelding 2
Ford 6610 - Tractor: afbeelding 3
Ford 6610 - Tractor: afbeelding 4

Ford 6610

Tractor
Verenigd Koninkrijk, Fivemiletown
Prijs op aanvraag
Verenigd Koninkrijk, Fivemiletown
Contact op met de verkoper
Ford 4600 - Tractor: afbeelding 1
Ford 4600 - Tractor: afbeelding 2
Ford 4600 - Tractor: afbeelding 3
Ford 4600 - Tractor: afbeelding 4

Ford 4600

Tractor
Verenigd Koninkrijk, Fivemiletown
Prijs op aanvraag
Verenigd Koninkrijk, Fivemiletown
Contact op met de verkoper
Ford 3600 - Tractor: afbeelding 1
Ford 3600 - Tractor: afbeelding 2
Ford 3600 - Tractor: afbeelding 3
Ford 3600 - Tractor: afbeelding 4
Ford 3600 - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (12)

Ford 3600

Tractor
Denemarken, Nykobing Mors
Gepubliceerd: 8d.

4 684EUR

  • ≈ 5 370 USD
Denemarken, Nykobing Mors
Contact op met de verkoper
Ford 8630 - Tractor: afbeelding 1
Ford 8630 - Tractor: afbeelding 2
Ford 8630 - Tractor: afbeelding 3
Ford 8630 - Tractor: afbeelding 4
Ford 8630 - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (14)

Ford 8630

Tractor
6969 uren
Nederland, Callantsoog
Gepubliceerd: 26d.Referentienummer 02696

17 500EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 20 063 USD
6969 uren
Nederland, Callantsoog
Contact op met de verkoper
Ford 6600 - Tractor: afbeelding 1
Ford 6600 - Tractor: afbeelding 2
Ford 6600 - Tractor: afbeelding 3
Ford 6600 - Tractor: afbeelding 4
Ford 6600 - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (11)

Ford 6600

Tractor
Ierland, Crossmolina

13 750EUR

  • ≈ 15 763 USD
Ierland, Crossmolina
Contact op met de verkoper
Vraag alle beschikbare foto's

Ford 5030

Tractor
Verenigd Koninkrijk, Goole
Gepubliceerd: 26d.Referentienummer 140558495
Veiling
Verenigd Koninkrijk, Goole
Contact op met de verkoper
Ford 6600 - Tractor: afbeelding 1
Ford 6600 - Tractor: afbeelding 2
Ford 6600 - Tractor: afbeelding 3
Ford 6600 - Tractor: afbeelding 4
Ford 6600 - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (20)

Ford 6600

Tractor
19815893 uren77 pk
Denemarken, Lintrup
Gepubliceerd: 1d.Referentienummer 8639014A

6 662EUR

  • ≈ 7 637 USD
19815893 uren77 pk
Denemarken, Lintrup
Contact op met de verkoper
Ford 6610 - Tractor: afbeelding 1
Ford 6610 - Tractor: afbeelding 2
Ford 6610 - Tractor: afbeelding 3
Ford 6610 - Tractor: afbeelding 4
Ford 6610 - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (25)

Ford 6610

Tractor
19835400 uren
Denemarken, Albertslund
Gepubliceerd: 15d.
Veiling
19835400 uren
Denemarken, Albertslund
Ford DB County 1164 - Tractor: afbeelding 1
Ford DB County 1164 - Tractor: afbeelding 2
Ford DB County 1164 - Tractor: afbeelding 3
Ford DB County 1164 - Tractor: afbeelding 4
Ford DB County 1164 - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (18)

Ford DB County 1164

Tractor
Denemarken, Albertslund
Veiling
Denemarken, Albertslund
Ford TW15 - Tractor: afbeelding 1
Ford TW15 - Tractor: afbeelding 2
Ford TW15 - Tractor: afbeelding 3
Ford TW15 - Tractor: afbeelding 4
Ford TW15 - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (25)

Ford TW15

Tractor
19855900 uren
Denemarken, Albertslund
Gepubliceerd: 15d.
Veiling
19855900 uren
Denemarken, Albertslund
Ford 10X40 - Tractor: afbeelding 1
Ford 10X40 - Tractor: afbeelding 2
Ford 10X40 - Tractor: afbeelding 3
Ford 10X40 - Tractor: afbeelding 4
Ford 10X40 - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (9)

Ford 10X40

Tractor
Denemarken, Albertslund
Gepubliceerd: 15d.
Veiling
Denemarken, Albertslund
Ford 6610 FII - Tractor: afbeelding 1
Ford 6610 FII - Tractor: afbeelding 2
Ford 6610 FII - Tractor: afbeelding 3
Ford 6610 FII - Tractor: afbeelding 4
Ford 6610 FII - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (12)

Ford 6610 FII

Tractor
1986
Denemarken, Roskilde
Gepubliceerd: 1d.Referentienummer FV kunde

7 895EUR

  • ≈ 9 051 USD
1986
Denemarken, Roskilde
Contact op met de verkoper
Ford 6640 Powerstar SLE - Tractor: afbeelding 1
Ford 6640 Powerstar SLE - Tractor: afbeelding 2
Ford 6640 Powerstar SLE - Tractor: afbeelding 3
Ford 6640 Powerstar SLE - Tractor: afbeelding 4
Ford 6640 Powerstar SLE - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (50)

Ford 6640 Powerstar SLE

Tractor
19958243 uren
Denemarken, Albertslund
Gepubliceerd: 1mnd.
Veiling
19958243 uren
Denemarken, Albertslund
Ford TW 25 Regulær - Tractor: afbeelding 1
Ford TW 25 Regulær - Tractor: afbeelding 2
Ford TW 25 Regulær - Tractor: afbeelding 3
Ford TW 25 Regulær - Tractor: afbeelding 4
Ford TW 25 Regulær - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (24)

Ford TW 25 Regulær

Tractor
19859962 uren154 pk
Denemarken, Lintrup

16 026EUR

  • ≈ 18 373 USD
19859962 uren154 pk
Denemarken, Lintrup
Contact op met de verkoper
Ford Dexta T3 - Tractor: afbeelding 1
Ford Dexta T3 - Tractor: afbeelding 2
Ford Dexta T3 - Tractor: afbeelding 3
Ford Dexta T3 - Tractor: afbeelding 4
Ford Dexta T3 - Tractor: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (39)

Ford Dexta T3

Tractor
1958
Denemarken, Albertslund
Veiling
1958
Denemarken, Albertslund

Tractor Ford 3000

Bekijk vergelijkbare
Dit item is niet op voorraad
Tractor Ford 3000: afbeelding 1

Er zijn andere vergelijkbare advertenties

Kijk wat op voorraad is
zoom in
Tractor Ford 3000: afbeelding 1
See what's in stock now
VERKOCHT

1 986EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 2 276 USD

22 April 2023

Deze advertentie wordt ter referentie in het archief bewaard (specificaties, gebruikelijke prijs). Er staan geen verouderde advertenties op de site — alle actieve opties vindt u hieronder.

Merk

Referentienummer

8809032A
Bouwjaar

1972
Bedrijfsuren

3589 uren
Plaats

Denemarken, Dänemark, Lintrup
Motor/aandrijving
cilinders in de motor

3
motorvermogen

45 pk
Chassis/ophanging
voorwielen

40 %, 380/85R28 - 7.50-16
achterwielen

380/85R28 - 7.50-16, 20 %

Deze aanbieding is alleen ter informatie. Bevestig de details rechtstreeks bij de verkoper.

VERKOCHT

1 986EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 2 276 USD

22 April 2023

Deze aanbieding is alleen ter informatie. Bevestig de details rechtstreeks bij de verkoper.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies en de verwerking van uw persoonsgegevens. Meer informatie
t1 old test archive
t1 test archive - Agricultural machinery
t1 test archive - Lintrup Maskinhandel A/S