StreekbussenVeiling, 2023 Jaar, Euro 6
Resultaten gevonden: 0
Er zijn geen advertenties die aan uw criteria voldoen. Probeer uw filters aan te passen.
Veiling
2023
Euro 6
Gelijke aanbiedingen

Bekijk alle foto's (15)
MAN Intercity 43C Euro6 Luftfeder
Streekbus
202321950 kmEuro 6Aantal zitplaatsen: 42
Slowakije, MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o., Bratislava Roznavska 24/A
Gepubliceerd: 4d.Referentienummer 0001751937
200 000EUR
Prijs excl. BTW
- ≈ 236 530 USD
Contact op met de verkoper

Bekijk alle foto's (50)
Iveco Lot de 2 CROSSWAY E6-TECTOR-320
Streekbus
202355273 kmEuro 6
Beschadigd
Frankrijk, FCE, Grand Est, Frankreich
Gepubliceerd: 10d.Referentienummer 250157
29 900EUR
- ≈ 35 361 USD
202355273 kmEuro 6
Damaged

SARL FCE
4
Contact op met de verkoper

Bekijk alle foto's (20)
Iveco Crossway 10.5m FABRYCZNIE NOWY
Streekbus
2023100 kmAantal zitplaatsen: 47
Polen, KORCZYN 29B 26-067 STRAWCZYN, Poland
Gepubliceerd: 4mnd. 25d.
34 548EUR
- ≈ 40 858 USD
Contact op met de verkoper
Blijf op de hoogte: abonneer u op nieuwe advertentiesOntvang de nieuwste advertenties afgestemd op jouw voorkeuren
T1 new listing page - Streekbussen