Bussen IVECO uit FrankrijkVeiling, versnellingsbak: manuele
Resultaten gevonden: 0
Er zijn geen advertenties die aan uw criteria voldoen. Probeer uw filters aan te passen.
IVECO
Frankrijk
Veiling
Manuele
Gelijke aanbiedingen

Bekijk alle foto's (7)
Vente Car Iveco
Streekbus
214920 km
Beschadigd
Frankrijk, 18 BOULEVARD MONTMARTRE 75009 PARIS, France
Gepubliceerd: 19d.Referentienummer 1
Veiling
214920 km
Damaged
Contact op met de verkoper
Blijf op de hoogte: abonneer u op nieuwe advertentiesOntvang de nieuwste advertenties afgestemd op jouw voorkeuren
T1 new listing page - Bussen IVECO uit Frankrijk