Rupsgraafmachine Volvo EC360 BLC uit Frankrijk kopen - ID: 10804755
Vind VOLVO EC360BLCGa naar VOLVO EC360BLC-advertenties
Gearchiveerd advertentie

Deze advertentie is verwijderd uit onze database. U kunt "Bestelling" vorm sturen: Volvo EC360 BLC

"Gevraagd" advertentie plaatsen
Kijk wat op voorraad is
Advertentie Rupsgraafmachine Volvo EC360 BLC is niet meer beschikbaar, maar we hebben vergelijkbare aanbiedingen gevonden (10)
Gelijke aanbiedingen:
Volvo EC360 BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
Volvo EC360 BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
Volvo EC360 BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
Volvo EC360 BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
Volvo EC360 BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (29)

Volvo EC360 BLC

Rupsgraafmachine
200713035 uren
Frankrijk, Fussy
Gepubliceerd: 1mnd.

33 900EUR

  • ≈ 38 743 USD
200713035 uren
Frankrijk, Fussy
Contact op met de verkoper
VOLVO EC360BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
VOLVO EC360BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
VOLVO EC360BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
VOLVO EC360BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 4

VOLVO EC360BLC

Rupsgraafmachine
20182300 urenEigen gewicht: 36900 kg
China, Min Hang Qu
Prijs op aanvraag
20182300 urenEigen gewicht: 36900 kg
China, Min Hang Qu
Contact op met de verkoper
VOLVO EC360BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
VOLVO EC360BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
VOLVO EC360BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
VOLVO EC360BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 4

VOLVO EC360BLC

Rupsgraafmachine
20182300 urenEigen gewicht: 36900 kg
China, Min Hang Qu
Gepubliceerd: 1jr.
Prijs op aanvraag
20182300 urenEigen gewicht: 36900 kg
China, Min Hang Qu
Contact op met de verkoper
Volvo EC360 BLC (VIDEO) - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
Volvo EC360 BLC (VIDEO) - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
Volvo EC360 BLC (VIDEO) - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
Volvo EC360 BLC (VIDEO) - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
Volvo EC360 BLC (VIDEO) - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (50)

Volvo EC360 BLC (VIDEO)

Rupsgraafmachine
2004
Zweden, Gimo
Gepubliceerd: 2mnd. Referentienummer 10437

21 900EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 25 029 USD
2004
Zweden, Gimo
Contact op met de verkoper
Volvo EC460BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
Volvo EC460BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
Volvo EC460BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
Volvo EC460BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
Volvo EC460BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (43)

Volvo EC460BLC

Rupsgraafmachine
200721819 uren
Denemarken, Albertslund
Veiling
200721819 uren
Denemarken, Albertslund
Volvo EC210 BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
Volvo EC210 BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
Volvo EC210 BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
Volvo EC210 BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
Volvo EC210 BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (20)

Volvo EC210 BLC

Rupsgraafmachine
200719000 uren
Estland, Tõrvandi

34 900EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 39 886 USD
200719000 uren
Estland, Tõrvandi
Contact op met de verkoper
Crawler Excavator Volvo EC 160BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
Crawler Excavator Volvo EC 160BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
Crawler Excavator Volvo EC 160BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
Crawler Excavator Volvo EC 160BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
Crawler Excavator Volvo EC 160BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (8)

Crawler Excavator Volvo EC 160BLC

Rupsgraafmachine
200713700 uren110 pk
Roemenië, Craiova
Gepubliceerd: 2mnd.

9 044EUR

Veiling
  • ≈ 10 336 USD
200713700 uren110 pk
Roemenië, Craiova
Contact op met de verkoper
VOLVO EC 360 EXCAVATOR - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
VOLVO EC 360 EXCAVATOR - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
VOLVO EC 360 EXCAVATOR - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
VOLVO EC 360 EXCAVATOR - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
VOLVO EC 360 EXCAVATOR - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (14)

VOLVO EC 360 EXCAVATOR

Rupsgraafmachine
2007265 pk
Roemenië, Cluj-Napoca

20 600EUR

Veiling
  • ≈ 23 543 USD
2007265 pk
Roemenië, Cluj-Napoca
Contact op met de verkoper
Volvo EC460BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
Volvo EC460BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
Volvo EC460BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
Volvo EC460BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
Volvo EC460BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (8)

Volvo EC460BLC

Rupsgraafmachine
Eigen gewicht: 44500 kg333 pk
China, Shangpai

52 576EUR

  • ≈ 60 088 USD
Eigen gewicht: 44500 kg333 pk
China, Shangpai
Contact op met de verkoper
Volvo EC210BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
Volvo EC210BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
Volvo EC210BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
Volvo EC210BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
Volvo EC210BLC - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (8)

Volvo EC210BLC

Rupsgraafmachine
Eigen gewicht: 21000 kg5 pk
China, Shangpai

21 377EUR

  • ≈ 24 431 USD
Eigen gewicht: 21000 kg5 pk
China, Shangpai
Contact op met de verkoper

Rupsgraafmachine Volvo EC360 BLC

Bekijk vergelijkbare
Dit item is niet op voorraad
Rupsgraafmachine Volvo EC360 BLC: afbeelding 1

Er zijn andere vergelijkbare advertenties

Kijk wat op voorraad is
zoom in
Rupsgraafmachine Volvo EC360 BLC: afbeelding 1
See what's in stock now
Zware machines VOLVO
4.7
2 recensies
VERKOCHT

De verkoper heeft de prijs niet aangegeven

Deze advertentie wordt ter referentie in het archief bewaard (specificaties, gebruikelijke prijs). Er staan geen verouderde advertenties op de site — alle actieve opties vindt u hieronder.

Merk

Model

Bouwjaar

Bedrijfsuren

13035 uren
Gewicht

37.1 kg
Plaats

Frankrijk, 21 avenue de la Prospective 18000 Bourges
Motor/aandrijving
brandstof

diesel

Deze aanbieding is alleen ter informatie. Bevestig de details rechtstreeks bij de verkoper.

Zware machines VOLVO
4.7
2 recensies
VERKOCHT

De verkoper heeft de prijs niet aangegeven

Deze aanbieding is alleen ter informatie. Bevestig de details rechtstreeks bij de verkoper.

Door op een link op deze website te klikken, gaat u ermee akkoord en machtigt u ons om uw persoonlijke gegevens te verwerken, inclusief het gebruik van cookies en andere trackingtechnologieën. Het is geïmplementeerd om uw ervaring op deze website, andere websites en websites van externe adverteerders die met ons samenwerken te verbeteren en te personaliseren. Onze partnerbedrijven kunnen ook cookies op uw apparaat opslaan of vergelijkbare technologieën gebruiken om de persoonlijke informatie te verzamelen en te verwerken. Meer informatie over hoe we omgaan met uw persoonsgegevens.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Sasu Euromed Equipment