Rupsgraafmachine CAT 302.7 uit Frankrijk, 33000 EUR kopen - ID: 11245372
Vind CATERPILLAR 302.7Ga naar CATERPILLAR 302.7-advertenties
Gearchiveerd advertentie

Deze advertentie is verwijderd uit onze database. U kunt "Bestelling" vorm sturen: CAT 302.7

"Gevraagd" advertentie plaatsen
Kijk wat op voorraad is
Advertentie Rupsgraafmachine CAT 302.7 is niet meer beschikbaar, maar we hebben vergelijkbare aanbiedingen gevonden (100)
Gelijke aanbiedingen:
Beste matches
Vergelijkbaar in prijs
Bij u in de buurt
Hetzelfde bouwjaar
CAT 302.7 - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CAT 302.7 - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CAT 302.7 - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CAT 302.7 - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CAT 302.7 - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (24)

CAT 302.7

Rupsgraafmachine
20231753 uren
Frankrijk, Bruguières
Gepubliceerd: 1mnd. Referentienummer CZ603155

31 000EUR

  • ≈ 35 540 USD
20231753 uren
Frankrijk, Bruguières
Contact op met de verkoper
CAT 302.7 - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CAT 302.7 - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CAT 302.7 - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CAT 302.7 - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CAT 302.7 - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (24)

CAT 302.7

Rupsgraafmachine
2023490 uren
Frankrijk, Bruguières
Gepubliceerd: 2mnd. Referentienummer CZ604327

37 000EUR

  • ≈ 42 419 USD
2023490 uren
Frankrijk, Bruguières
Contact op met de verkoper
CAT 302.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CAT 302.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CAT 302.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CAT 302.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CAT 302.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (19)

CAT 302.7D CR

Rupsgraafmachine
20211870 uren
Frankrijk, Moissy-Cramayel
Gepubliceerd: 1mnd. Referentienummer LJL07053

30 000EUR

  • ≈ 34 394 USD
20211870 uren
Frankrijk, Moissy-Cramayel
Contact op met de verkoper
KOMATSU PC350-7 - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
KOMATSU PC350-7 - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
KOMATSU PC350-7 - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
KOMATSU PC350-7 - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
KOMATSU PC350-7 - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (17)

KOMATSU PC350-7

Rupsgraafmachine
20237152 uren241 pk
China, Song Jiang Qu
Gepubliceerd: 15d.Referentienummer A-005

32 796EUR

  • ≈ 37 599 USD
20237152 uren241 pk
China, Song Jiang Qu
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR CAT 336 336D2 - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CATERPILLAR CAT 336 336D2 - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CATERPILLAR CAT 336 336D2 - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CATERPILLAR CAT 336 336D2 - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CATERPILLAR CAT 336 336D2 - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (10)

CATERPILLAR CAT 336 336D2

Rupsgraafmachine
2023
China, Jin Shan Qu

33 000EUR

  • ≈ 37 833 USD
2023
China, Jin Shan Qu
Contact op met de verkoper
CAT 302.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CAT 302.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CAT 302.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CAT 302.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CAT 302.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (11)

CAT 302.7D CR

Rupsgraafmachine
20212376 uren
Frankrijk, Saint-Martin-de-Seignanx
Gepubliceerd: 1mnd. Referentienummer LJL07314

28 000EUR

  • ≈ 32 101 USD
20212376 uren
Frankrijk, Saint-Martin-de-Seignanx
Contact op met de verkoper
CAT 330D - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CAT 330D - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CAT 330D - Rupsgraafmachine: afbeelding 3

CAT 330D

Rupsgraafmachine
20231000 uren272 pk
China, Hefei

31 599EUR

  • ≈ 36 227 USD
20231000 uren272 pk
China, Hefei
Contact op met de verkoper
CAT 330D - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CAT 330D - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CAT 330D - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CAT 330D - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CAT 330D - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (8)

CAT 330D

Rupsgraafmachine
20231000 uren272 pk
China, Hefei

31 599EUR

  • ≈ 36 227 USD
20231000 uren272 pk
China, Hefei
Contact op met de verkoper
CAT 302.7-07CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CAT 302.7-07CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CAT 302.7-07CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CAT 302.7-07CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CAT 302.7-07CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (29)

CAT 302.7-07CR

Rupsgraafmachine
20211513 uren
Polen, Łomianki
Gepubliceerd: 8d.Referentienummer CZ601027

27 500EUR

  • ≈ 31 527 USD
20211513 uren
Polen, Łomianki
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR 320D2GC With CAT C7.1 - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CATERPILLAR 320D2GC With CAT C7.1 - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CATERPILLAR 320D2GC With CAT C7.1 - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CATERPILLAR 320D2GC With CAT C7.1 - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CATERPILLAR 320D2GC With CAT C7.1 - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (32)

CATERPILLAR 320D2GC With CAT C7.1

Rupsgraafmachine
20173800 urenEigen gewicht: 20800 kg125 pk
China, -

33 145EUR

  • ≈ 37 999 USD
20173800 urenEigen gewicht: 20800 kg125 pk
China, -
Contact op met de verkoper
CAT 302.7DCR - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CAT 302.7DCR - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CAT 302.7DCR - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CAT 302.7DCR - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CAT 302.7DCR - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (6)

CAT 302.7DCR

Rupsgraafmachine
20192030 uren
Roemenië, Ghiroda

26 394EUR

  • ≈ 30 259 USD
20192030 uren
Roemenië, Ghiroda
Contact op met de verkoper
CAT Used Excavator 320D2 Cheap Price  Second hand - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CAT Used Excavator 320D2 Cheap Price  Second hand - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CAT Used Excavator 320D2 Cheap Price  Second hand - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CAT Used Excavator 320D2 Cheap Price  Second hand - Rupsgraafmachine: afbeelding 4

CAT Used Excavator 320D2 Cheap Price Second hand

Rupsgraafmachine
2023200 uren103 pk
China, Feidong County

33 145EUR

  • ≈ 37 999 USD
2023200 uren103 pk
China, Feidong County
Contact op met de verkoper
CAT Used Excavator 320D2 Cheap Price  Second hand - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CAT Used Excavator 320D2 Cheap Price  Second hand - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CAT Used Excavator 320D2 Cheap Price  Second hand - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CAT Used Excavator 320D2 Cheap Price  Second hand - Rupsgraafmachine: afbeelding 4

CAT Used Excavator 320D2 Cheap Price Second hand

Rupsgraafmachine
2023200 uren103 pk
China, Feidong County

33 145EUR

  • ≈ 37 999 USD
2023200 uren103 pk
China, Feidong County
Contact op met de verkoper
CAT Used Excavator 320D2 Cheap Price  Second hand - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CAT Used Excavator 320D2 Cheap Price  Second hand - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CAT Used Excavator 320D2 Cheap Price  Second hand - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CAT Used Excavator 320D2 Cheap Price  Second hand - Rupsgraafmachine: afbeelding 4

CAT Used Excavator 320D2 Cheap Price Second hand

Rupsgraafmachine
2023200 uren103 pk
China, Feidong County
Gepubliceerd: 1jr.

33 145EUR

  • ≈ 37 999 USD
2023200 uren103 pk
China, Feidong County
Contact op met de verkoper
Minikoparka Caterpillar CAT 302.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
Minikoparka Caterpillar CAT 302.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
Minikoparka Caterpillar CAT 302.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
Minikoparka Caterpillar CAT 302.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
Minikoparka Caterpillar CAT 302.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (12)

Minikoparka Caterpillar CAT 302.7D CR

Rupsgraafmachine
20191836 uren
Polen, Sochaczew

27 614EUR

  • ≈ 31 658 USD
20191836 uren
Polen, Sochaczew
Contact op met de verkoper
CAT 336D - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CAT 336D - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CAT 336D - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CAT 336D - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CAT 336D - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (11)

CAT 336D

Rupsgraafmachine
20231000 uren272 pk
China, Hefei

35 441EUR

  • ≈ 40 632 USD
20231000 uren272 pk
China, Hefei
Contact op met de verkoper
CAT 336D - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CAT 336D - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CAT 336D - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CAT 336D - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CAT 336D - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (26)

CAT 336D

Rupsgraafmachine
2023800 uren278 pk
China, Hefei

35 635EUR

  • ≈ 40 854 USD
2023800 uren278 pk
China, Hefei
Contact op met de verkoper
CAT 336D - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CAT 336D - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CAT 336D - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CAT 336D - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CAT 336D - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (13)

CAT 336D

Rupsgraafmachine
20231200 uren278 pk
China, Hefei

35 635EUR

  • ≈ 40 854 USD
20231200 uren278 pk
China, Hefei
Contact op met de verkoper
Cat 336d2l - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
Cat 336d2l - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
Cat 336d2l - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
Cat 336d2l - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
Cat 336d2l - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (10)

cat 336d2l

Rupsgraafmachine
2023743 uren270 pk
China, Jin Shan Qu

34 890EUR

  • ≈ 40 000 USD
2023743 uren270 pk
China, Jin Shan Qu
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR 320D2 with CAT C7.1 - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CATERPILLAR 320D2 with CAT C7.1 - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CATERPILLAR 320D2 with CAT C7.1 - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CATERPILLAR 320D2 with CAT C7.1 - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CATERPILLAR 320D2 with CAT C7.1 - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (31)

CATERPILLAR 320D2 with CAT C7.1

Rupsgraafmachine
20173800 urenEigen gewicht: 21100 kg150 pk
China, -

34 018EUR

  • ≈ 39 000 USD
20173800 urenEigen gewicht: 21100 kg150 pk
China, -
Contact op met de verkoper
CAT 303.5 - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CAT 303.5 - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CAT 303.5 - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CAT 303.5 - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CAT 303.5 - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (11)

CAT 303.5

Rupsgraafmachine
2023999 uren
Frankrijk, Bon-Encontre
Gepubliceerd: 2mnd. Referentienummer CE901638

42 000EUR

  • ≈ 48 151 USD
2023999 uren
Frankrijk, Bon-Encontre
Contact op met de verkoper
CAT 301.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CAT 301.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CAT 301.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CAT 301.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CAT 301.7D CR - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (9)

CAT 301.7D CR

Rupsgraafmachine
20171628 uren
Frankrijk, Vénissieux
Gepubliceerd: 2mnd. Referentienummer LJD02123

15 500EUR

  • ≈ 17 770 USD
20171628 uren
Frankrijk, Vénissieux
Contact op met de verkoper

Rupsgraafmachine CAT 302.7

Bekijk vergelijkbare
Dit item is niet op voorraad
Rupsgraafmachine CAT 302.7: afbeelding 1

Er zijn andere vergelijkbare advertenties

Kijk wat op voorraad is
zoom in
Rupsgraafmachine CAT 302.7: afbeelding 1
See what's in stock now
Zware machines CATERPILLAR
4.6
2 recensies
VERKOCHT

33 000EUR

  • ≈ 37 833 USD

2 Mei 2026

Deze advertentie wordt ter referentie in het archief bewaard (specificaties, gebruikelijke prijs). Er staan geen verouderde advertenties op de site — alle actieve opties vindt u hieronder.

Model

Referentienummer

CZ603557
Bouwjaar

Bedrijfsuren

1396 uren
Plaats

Frankrijk, TOULOUSE / BRUGUIERES
Cabine/interieur
werklamp

Aanbouwdelen
aanbouwdelen

graafbak

Deze aanbieding is alleen ter informatie. Bevestig de details rechtstreeks bij de verkoper.

Zware machines CATERPILLAR
4.6
2 recensies
VERKOCHT

33 000EUR

  • ≈ 37 833 USD

2 Mei 2026

Deze aanbieding is alleen ter informatie. Bevestig de details rechtstreeks bij de verkoper.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies en de verwerking van uw persoonsgegevens. Meer informatie
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Bergerat USED