Grader CATERPILLAR 140G uit China, 31959 EUR kopen - ID: 5813581
Vind CATERPILLAR 140GGa naar CATERPILLAR 140G-advertenties
Gearchiveerd advertentie

Deze advertentie is verwijderd uit onze database. U kunt "Bestelling" vorm sturen: CATERPILLAR 140G

"Gevraagd" advertentie plaatsen
Kijk wat op voorraad is
Advertentie Grader CATERPILLAR 140G is niet meer beschikbaar, maar we hebben vergelijkbare aanbiedingen gevonden (20)
Gelijke aanbiedingen:
Caterpillar 140G - Grader: afbeelding 1
Caterpillar 140G - Grader: afbeelding 2
Caterpillar 140G - Grader: afbeelding 3
Caterpillar 140G - Grader: afbeelding 4
Caterpillar 140G - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (6)

Caterpillar 140G

Grader
19802926 uren
Verenigde Staten, Walker

34 673EUR

  • ≈ 39 973 USD
19802926 uren
Verenigde Staten, Walker
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR 16g - Grader: afbeelding 1
CATERPILLAR 16g - Grader: afbeelding 2
CATERPILLAR 16g - Grader: afbeelding 3
CATERPILLAR 16g - Grader: afbeelding 4
CATERPILLAR 16g - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (8)

CATERPILLAR 16g

Grader
20173458 urenEigen gewicht: 16000 kgNuttige last: 16000 kg
China, Jin Shan Qu

29 472EUR

  • ≈ 33 977 USD
20173458 urenEigen gewicht: 16000 kgNuttige last: 16000 kg
China, Jin Shan Qu
Contact op met de verkoper
Cat 140k Used Grader 100% Original In Good Condition Caterpillar 140k 140h 140g Road Construction Machine in low price on sale - Grader: afbeelding 1
Cat 140k Used Grader 100% Original In Good Condition Caterpillar 140k 140h 140g Road Construction Machine in low price on sale - Grader: afbeelding 2
Cat 140k Used Grader 100% Original In Good Condition Caterpillar 140k 140h 140g Road Construction Machine in low price on sale - Grader: afbeelding 3
Cat 140k Used Grader 100% Original In Good Condition Caterpillar 140k 140h 140g Road Construction Machine in low price on sale - Grader: afbeelding 4
Cat 140k Used Grader 100% Original In Good Condition Caterpillar 140k 140h 140g Road Construction Machine in low price on sale - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (7)
Caterpillar 140K - Grader: afbeelding 1
Caterpillar 140K - Grader: afbeelding 2
Caterpillar 140K - Grader: afbeelding 3
Caterpillar 140K - Grader: afbeelding 4
Caterpillar 140K - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (11)

Caterpillar 140K

Grader
2023600 urenEigen gewicht: 14000 kg126 pk
China, Min Hang Qu
Gepubliceerd: 2mnd. Referentienummer SY477

33 806EUR

  • ≈ 38 974 USD
2023600 urenEigen gewicht: 14000 kg126 pk
China, Min Hang Qu
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR CAT140H HOT SALE! Cat Motor Graders Used 140h Grader, Used Cat 14G, 140g, 140h for Sale - Grader: afbeelding 1
CATERPILLAR CAT140H HOT SALE! Cat Motor Graders Used 140h Grader, Used Cat 14G, 140g, 140h for Sale - Grader: afbeelding 2
CATERPILLAR CAT140H HOT SALE! Cat Motor Graders Used 140h Grader, Used Cat 14G, 140g, 140h for Sale - Grader: afbeelding 3
CATERPILLAR CAT140H HOT SALE! Cat Motor Graders Used 140h Grader, Used Cat 14G, 140g, 140h for Sale - Grader: afbeelding 4
CATERPILLAR CAT140H HOT SALE! Cat Motor Graders Used 140h Grader, Used Cat 14G, 140g, 140h for Sale - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (12)

29 038EUR

  • ≈ 33 477 USD
China, Shu Shan Qu
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR 140G 140H 140 Hot sale used Heavy Duty Motor Grader Earth Moving Good Work Condition Original C at Used 140g 140h 140 Grader - Grader: afbeelding 1
CATERPILLAR 140G 140H 140 Hot sale used Heavy Duty Motor Grader Earth Moving Good Work Condition Original C at Used 140g 140h 140 Grader - Grader: afbeelding 2
CATERPILLAR 140G 140H 140 Hot sale used Heavy Duty Motor Grader Earth Moving Good Work Condition Original C at Used 140g 140h 140 Grader - Grader: afbeelding 3
CATERPILLAR 140G 140H 140 Hot sale used Heavy Duty Motor Grader Earth Moving Good Work Condition Original C at Used 140g 140h 140 Grader - Grader: afbeelding 4
CATERPILLAR 140G 140H 140 Hot sale used Heavy Duty Motor Grader Earth Moving Good Work Condition Original C at Used 140g 140h 140 Grader - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (8)

29 038EUR

  • ≈ 33 477 USD
China, Shu Shan Qu
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR CAT140 POPULAR! Used Cater Pillar 140h Motor Grader C at 140h 140g 14G 140K Grader with Ripper Used Motor Grader CE Certificated - Grader: afbeelding 1
CATERPILLAR CAT140 POPULAR! Used Cater Pillar 140h Motor Grader C at 140h 140g 14G 140K Grader with Ripper Used Motor Grader CE Certificated - Grader: afbeelding 2
CATERPILLAR CAT140 POPULAR! Used Cater Pillar 140h Motor Grader C at 140h 140g 14G 140K Grader with Ripper Used Motor Grader CE Certificated - Grader: afbeelding 3
CATERPILLAR CAT140 POPULAR! Used Cater Pillar 140h Motor Grader C at 140h 140g 14G 140K Grader with Ripper Used Motor Grader CE Certificated - Grader: afbeelding 4
CATERPILLAR CAT140 POPULAR! Used Cater Pillar 140h Motor Grader C at 140h 140g 14G 140K Grader with Ripper Used Motor Grader CE Certificated - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (12)
Contact op met de verkoper
Good Condition Used CAT 140H Motor Grader 140k 140G Caterpillar Used Grader [ Copy ] - Grader: afbeelding 1
Good Condition Used CAT 140H Motor Grader 140k 140G Caterpillar Used Grader [ Copy ] - Grader: afbeelding 2
Good Condition Used CAT 140H Motor Grader 140k 140G Caterpillar Used Grader [ Copy ] - Grader: afbeelding 3
Good Condition Used CAT 140H Motor Grader 140k 140G Caterpillar Used Grader [ Copy ] - Grader: afbeelding 4
Good Condition Used CAT 140H Motor Grader 140k 140G Caterpillar Used Grader [ Copy ] - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (5)

28 605EUR

  • ≈ 32 978 USD
2015
China, Shanghai
Contact op met de verkoper
Good Condition Used CAT 140H Motor Grader 140k 140G Caterpillar Used Grader [ Copy ] - Grader: afbeelding 1
Good Condition Used CAT 140H Motor Grader 140k 140G Caterpillar Used Grader [ Copy ] - Grader: afbeelding 2
Good Condition Used CAT 140H Motor Grader 140k 140G Caterpillar Used Grader [ Copy ] - Grader: afbeelding 3
Good Condition Used CAT 140H Motor Grader 140k 140G Caterpillar Used Grader [ Copy ] - Grader: afbeelding 4
Good Condition Used CAT 140H Motor Grader 140k 140G Caterpillar Used Grader [ Copy ] - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (5)

28 605EUR

  • ≈ 32 978 USD
2015
China, Shanghai
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR CAT140H Top selling Secondhand Road Equipment Cat 140h Used Caterpillar Motor Grader 140K 140g ,original CAT engine 185HP road construction grader - Grader: afbeelding 1
CATERPILLAR CAT140H Top selling Secondhand Road Equipment Cat 140h Used Caterpillar Motor Grader 140K 140g ,original CAT engine 185HP road construction grader - Grader: afbeelding 2
CATERPILLAR CAT140H Top selling Secondhand Road Equipment Cat 140h Used Caterpillar Motor Grader 140K 140g ,original CAT engine 185HP road construction grader - Grader: afbeelding 3
CATERPILLAR CAT140H Top selling Secondhand Road Equipment Cat 140h Used Caterpillar Motor Grader 140K 140g ,original CAT engine 185HP road construction grader - Grader: afbeelding 4
CATERPILLAR CAT140H Top selling Secondhand Road Equipment Cat 140h Used Caterpillar Motor Grader 140K 140g ,original CAT engine 185HP road construction grader - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (12)
CATERPILLAR 16G Motor Grader - Grader: afbeelding 1
CATERPILLAR 16G Motor Grader - Grader: afbeelding 2
CATERPILLAR 16G Motor Grader - Grader: afbeelding 3
CATERPILLAR 16G Motor Grader - Grader: afbeelding 4
CATERPILLAR 16G Motor Grader - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (5)

CATERPILLAR 16G Motor Grader

Grader
20006000 uren
China, Jin Shan Qu
Gepubliceerd: 1mnd.

33 806EUR

  • ≈ 38 974 USD
20006000 uren
China, Jin Shan Qu
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR 140G - Grader: afbeelding 1
CATERPILLAR 140G - Grader: afbeelding 2
CATERPILLAR 140G - Grader: afbeelding 3
CATERPILLAR 140G - Grader: afbeelding 4
CATERPILLAR 140G - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (15)

CATERPILLAR 140G

Grader
20192650 uren150 pk
China, Hefei
Gepubliceerd: 25d.
47 000EUR

-15,7%

39 600EUR

Prijs incl. BTW

  • ≈ 45 654 USD
20192650 uren150 pk
China, Hefei
Contact op met de verkoper
Used CAT 140H Motor Grader  From Japan with Excellent Performance Caterpillar 140h in Good Condition for Sale [ Copy ] - Grader: afbeelding 1
Used CAT 140H Motor Grader  From Japan with Excellent Performance Caterpillar 140h in Good Condition for Sale [ Copy ] - Grader: afbeelding 2
Used CAT 140H Motor Grader  From Japan with Excellent Performance Caterpillar 140h in Good Condition for Sale [ Copy ] - Grader: afbeelding 3
Used CAT 140H Motor Grader  From Japan with Excellent Performance Caterpillar 140h in Good Condition for Sale [ Copy ] - Grader: afbeelding 4
Used CAT 140H Motor Grader  From Japan with Excellent Performance Caterpillar 140h in Good Condition for Sale [ Copy ] - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (6)

32 939EUR

  • ≈ 37 974 USD
2022
China, Hefei
Contact op met de verkoper
Used CAT 140H Motor Grader  From Japan with Excellent Performance Caterpillar 140h in Good Condition for Sale [ Copy ] - Grader: afbeelding 1
Used CAT 140H Motor Grader  From Japan with Excellent Performance Caterpillar 140h in Good Condition for Sale [ Copy ] - Grader: afbeelding 2
Used CAT 140H Motor Grader  From Japan with Excellent Performance Caterpillar 140h in Good Condition for Sale [ Copy ] - Grader: afbeelding 3
Used CAT 140H Motor Grader  From Japan with Excellent Performance Caterpillar 140h in Good Condition for Sale [ Copy ] - Grader: afbeelding 4
Used CAT 140H Motor Grader  From Japan with Excellent Performance Caterpillar 140h in Good Condition for Sale [ Copy ] - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (6)

32 939EUR

  • ≈ 37 974 USD
2022
China, Hefei
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR 140K moter grader hot sale construction machine - Grader: afbeelding 1
CATERPILLAR 140K moter grader hot sale construction machine - Grader: afbeelding 2
CATERPILLAR 140K moter grader hot sale construction machine - Grader: afbeelding 3
CATERPILLAR 140K moter grader hot sale construction machine - Grader: afbeelding 4
CATERPILLAR 140K moter grader hot sale construction machine - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (9)

CATERPILLAR 140K moter grader hot sale construction machine

Grader
202442 uren235 pk
China, Fei Dong Xian

30 338EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 34 976 USD
202442 uren235 pk
China, Fei Dong Xian
CATERPILLAR Used 90% Brand New C at 140g Motor Grader in Perfect Working Condition with Amazing Price Secondhand Used Cater Pillar 14G, 140h, 140K Motor Grade on Sale - Grader: afbeelding 1
CATERPILLAR Used 90% Brand New C at 140g Motor Grader in Perfect Working Condition with Amazing Price Secondhand Used Cater Pillar 14G, 140h, 140K Motor Grade on Sale - Grader: afbeelding 2
CATERPILLAR Used 90% Brand New C at 140g Motor Grader in Perfect Working Condition with Amazing Price Secondhand Used Cater Pillar 14G, 140h, 140K Motor Grade on Sale - Grader: afbeelding 3
CATERPILLAR Used 90% Brand New C at 140g Motor Grader in Perfect Working Condition with Amazing Price Secondhand Used Cater Pillar 14G, 140h, 140K Motor Grade on Sale - Grader: afbeelding 4
CATERPILLAR Used 90% Brand New C at 140g Motor Grader in Perfect Working Condition with Amazing Price Secondhand Used Cater Pillar 14G, 140h, 140K Motor Grade on Sale - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (6)
CATERPILLAR CAT140H Big sale!Good Condition Motor Grader Cat140h / 140K /140g /135K/135h Used Cater Pillar All Series Secondhand Motor Graders Available - Grader: afbeelding 1
CATERPILLAR CAT140H Big sale!Good Condition Motor Grader Cat140h / 140K /140g /135K/135h Used Cater Pillar All Series Secondhand Motor Graders Available - Grader: afbeelding 2
CATERPILLAR CAT140H Big sale!Good Condition Motor Grader Cat140h / 140K /140g /135K/135h Used Cater Pillar All Series Secondhand Motor Graders Available - Grader: afbeelding 3
CATERPILLAR CAT140H Big sale!Good Condition Motor Grader Cat140h / 140K /140g /135K/135h Used Cater Pillar All Series Secondhand Motor Graders Available - Grader: afbeelding 4
CATERPILLAR CAT140H Big sale!Good Condition Motor Grader Cat140h / 140K /140g /135K/135h Used Cater Pillar All Series Secondhand Motor Graders Available - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (12)
Caterpillar 140H - Grader: afbeelding 1
Caterpillar 140H - Grader: afbeelding 2
Caterpillar 140H - Grader: afbeelding 3
Caterpillar 140H - Grader: afbeelding 4
Caterpillar 140H - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (8)

Caterpillar 140H

Grader
20214000 urenEigen gewicht: 14677 kg188 pk
China, Min Hang Qu
Gepubliceerd: 2mnd.

36 406EUR

  • ≈ 41 971 USD
20214000 urenEigen gewicht: 14677 kg188 pk
China, Min Hang Qu
Contact op met de verkoper
Caterpillar 140G - Grader: afbeelding 1
Caterpillar 140G - Grader: afbeelding 2
Caterpillar 140G - Grader: afbeelding 3
Caterpillar 140G - Grader: afbeelding 4
Caterpillar 140G - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (7)

caterpillar 140G

Grader
20183200 uren112 pk
China, Hefei
Gepubliceerd: 2jr.
48 000EUR

-14,6%

41 000EUR

Prijs incl. BTW

  • ≈ 47 268 USD
20183200 uren112 pk
China, Hefei
Contact op met de verkoper
Used Caterpillar CAT 140G Land Road Motor Grader CAT140G CAT Used Grader Cheap Price [ Copy ] - Grader: afbeelding 1
Used Caterpillar CAT 140G Land Road Motor Grader CAT140G CAT Used Grader Cheap Price [ Copy ] - Grader: afbeelding 2
Used Caterpillar CAT 140G Land Road Motor Grader CAT140G CAT Used Grader Cheap Price [ Copy ] - Grader: afbeelding 3
Used Caterpillar CAT 140G Land Road Motor Grader CAT140G CAT Used Grader Cheap Price [ Copy ] - Grader: afbeelding 4
Used Caterpillar CAT 140G Land Road Motor Grader CAT140G CAT Used Grader Cheap Price [ Copy ] - Grader: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (6)

26 004EUR

  • ≈ 29 979 USD
2017
China, Fei Dong Xian
Contact op met de verkoper

Grader CATERPILLAR 140G

Bekijk vergelijkbare
Dit item is niet op voorraad
Grader CATERPILLAR 140G: afbeelding 1

Er zijn andere vergelijkbare advertenties

Kijk wat op voorraad is
zoom in
Grader CATERPILLAR 140G: afbeelding 1
See what's in stock now
Zware machines CATERPILLAR
4.6
2 recensies
VERKOCHT

31 959EUR

  • ≈ 36 844 USD

17 December 2021

Deze advertentie wordt ter referentie in het archief bewaard (specificaties, gebruikelijke prijs). Er staan geen verouderde advertenties op de site — alle actieve opties vindt u hieronder.

Model

Referentienummer

WT-20211019-2
Bouwjaar

Datum van eerste registratie

01.02.2017
Technische inspectie

Valid till 2026-02-01
Bedrijfsuren

2300 uren
Eigen gewicht

12620 kg
Kleur

geel
Plaats

China, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China
Motor/aandrijving
brandstof

diesel
motor

Caterpillar 140G

Deze aanbieding is alleen ter informatie. Bevestig de details rechtstreeks bij de verkoper.

Zware machines CATERPILLAR
4.6
2 recensies
VERKOCHT

31 959EUR

  • ≈ 36 844 USD

17 December 2021

Deze aanbieding is alleen ter informatie. Bevestig de details rechtstreeks bij de verkoper.

Door op een link op deze website te klikken, gaat u ermee akkoord en machtigt u ons om uw persoonlijke gegevens te verwerken, inclusief het gebruik van cookies en andere trackingtechnologieën. Het is geïmplementeerd om uw ervaring op deze website, andere websites en websites van externe adverteerders die met ons samenwerken te verbeteren en te personaliseren. Onze partnerbedrijven kunnen ook cookies op uw apparaat opslaan of vergelijkbare technologieën gebruiken om de persoonlijke informatie te verzamelen en te verwerken. Meer informatie over hoe we omgaan met uw persoonsgegevens.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - WANTIAN TRADING CO.,LIMITED