Aanbouwdelen HIABVeiling
Resultaten gevonden: 1
HIAB
Veiling

Bekijk alle foto's (7)
Hiab 602-U
Grijper voor Bouwmachine
2008
Denemarken, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Gepubliceerd: 1jr. 8mnd.
135EUR
Veiling
- ≈ 158 USD
2008
RECLAMES

Grabs and tools for port equipment
Reliable attachments — buckets, grapples, and more. Fast service, best conditions
Blijf op de hoogte: abonneer u op nieuwe advertentiesOntvang de nieuwste advertenties afgestemd op jouw voorkeuren
T1 new listing page - Aanbouwdelen HIAB