Graafbakken STRICKLAND uit Frankrijk
1
Veiling
STRICKLAND
Frankrijk
Veiling
Strickland Coupleur hydraulique et 3 Godets pour pelle 3 - 4.5 T NEUF
Graafbak
2022
Frankrijk, 20 RUE VOLTAIRE, 93100 MONTREUIL SOUS BOIS, FRANCE
Gepubliceerd: 2mnd. 10d.Referentienummer 299511
2 530EUR
Veiling
- ≈ 2 747 USD
2022
Contact op met de verkoper
Blijf op de hoogte: abonneer u op nieuwe advertentiesOntvang de nieuwste advertenties afgestemd op jouw voorkeuren
T1 new listing page - Graafbakken STRICKLAND uit Frankrijk